299 ден

РЕД ОНЕ МАТ ВОСОК ЗА КОСА ЗА МАЖИ 150мл.

Опис

Креира долготрајни стилови на вашата коса. Ќе и даде на вашата коса мат изглед. Лесно се отстранува со расчешлување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ МАТ ВОСОК ЗА КОСА ЗА МАЖИ”