349 ден

РЕД ОНЕ МАТ ВОСОК ЗА КОСА СО АРГАН 150мл.

Категории: , ,

Опис

Совршена формула за креирање долготрајни стилови на вашата коса. Формула збогатена со витамини овозможува да ја задржите посакуваната форма на косата подолго време. Вашата фризура ќе изгледа сјајно и доброодржувано. Нема да предизвикаат мрсење и заплеткување на вашата коса. Лесно се остстрануваат, со расчешлување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ МАТ ВОСОК ЗА КОСА СО АРГАН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *