349 ден

РЕД ОНЕ ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД ЈАГОДА 170мл.

Категории: , ,

Опис

Инстантно ги отстранува црнките и мртвите клетки. Ја подобрува циркуацијата на капиларите со цел д и даде здрав изглед на уморната кожа. Дава чуство на мекост и спречува губење на хидратацијата на кожата. Не дава никакво чуство на напнатост на кожата. Микрочестичките,шеа- путерот,Д-пантенолот и јагодите кои ги содржи даваат одлични резултати кога ќе навлезат во порите на кожата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД ЈАГОДА”