349 ден

РЕД ОНЕ ПОМАДА ВОСОК 100мл.

Категории: , ,

Опис

Ја зацврстува и и дава висок сјај на вашата коса. Неговата кремаста структура не ја отежнува дополнително косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ПОМАДА ВОСОК”