349 ден

РЕД ОНЕ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ 250мл.

Категории: , ,

Опис

Ефективно ги отстранува вишокот маснотии и мртвите клетки од кожата на лицето. Го спречува формирањето на црнки преку отварање на порите. Ја матира бледата кожа и и дава свеж,чист и жив изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ”