389 ден

РЕД ОНЕ УЛТРА ФОРС ЛАК ЗА КОСА 500 мл.

Категории: , ,

Опис

Неговата специјална формула развиена во нашите лаборатории обезбедува долготрајни стилови со природен изглед на вашата коса. Може лесно да се отстрани со расчешлување,благодарение на неговата ситно-гранулирана структура. Не остава траги и остатоци. Креира трајни стилови на вашата коса , со трајност до 12 часа. Неговата специјална формула ги содржи витамините Ц и Е за заштита на косата, истовремено спречувајќи го избледувањето на нејзината боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ УЛТРА ФОРС ЛАК ЗА КОСА”