349 ден

РЕД ОНЕ ФИБЕР ВОСОК 100мл

Категории: , ,

Опис

Екстремно цврст со максимална контрола. Ги подобрува линиите на косата со својата фибер структура. И дава мат финиш на вашата фризура.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ФИБЕР ВОСОК”