349 ден

РЕД ОНЕ ЦРНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ 125мл.

Опис

Инстантно ги отстранува црнките и мртвите клетки. Ја подобрува циркуацијата на капиларите со цел д и даде здрав изглед на уморната кожа. Дава чуство на мекост и спречува губење на хидратацијата на кожата. Активниот хидратирачки ефект овозможува добивање свежина и мекост на лицето.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ЦРНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ”