809 ден

ДВА ПАКУВАЊА ЗА 809 ДЕНАРИ!

Категорија:

Опис

Неговиот состав од аминокиселини ,мултивитамини и билки го спречува опаѓањето на вашата коса. Помага во одржување
на балансот на влажност на коренот на косата. Шампонот е специјално дизајниран да го врати природниот изглед на износената и безживотна коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Redist – Шампон против опаѓање на косата 1+1”