469 ден

РЕДИСТ ЕЛИКСИР ЗА КОСА 12 ВО 1 100мл

Опис

Го одстранува секое оштетување на косата. Има 12 чудесни ефекти.Делува како заштита од УВ сончеви зраци и топлина, ја храни фарбаната коса, ја хидрира сувата и оштетена коса, ја намалува наелектризираноста на косата, спречува појава на распукани врвови, овозможува полесно расчешлување, идава сјај и здрав изглед на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ЕЛИКСИР ЗА КОСА 12 ВО 1”