395 ден

РЕДИСТ КОНДИЦИОНЕР ЗА КОСА ЗА СИТЕ ТИПОВИ 400МЛ

Опис

Ја омекнува косата без да ја отежне и овозможува лесно расчешлување. Хранливите силикони кои ги содржи ги обвиваат влакната на косата креирајќи заштита од надворешни влијанија. Косата ќе добие пожив и сјаен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ КОНДИЦИОНЕР ЗА КОСА ЗА СИТЕ ТИПОВИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *