389 ден

РЕДИСТ ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА 300мл.

Категории: ,

Опис

Вашата шминка ќе остане вибрантна и свежа во текот на целиот ден со фиксаторот на Редист. Нема да имате потреба од постојано поправање на шминката, а со тоа се намалува негативниот ефект кој го предизвикува вишокот на шминка на вашето лице. Активните состојки кои ги содржи овозможуваат да се задржи природната хидратантност на кожата. Има фиксирачко дејство на секаков тип на шминка (освен кармин).

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА”