329 ден

РЕДИСТ ШАМПОН ЗА КОСА СО КЕРАТИН 500 мл

Категории: , ,

Опис

Погоден е за секојдневна употреба. Кератински третман за тешко оштетена и ослабена коса. Ја зацврстува косата темелно чистејќи ја и истовремоно хранејќи ја со формула збогатена со Кератин. Ја прави косата отпорна на надворешни фактори преку креирање на заштитен слој околу кутикулите на влакната. Ви помага да имате мека, цврста и здрава коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН ЗА КОСА СО КЕРАТИН”