699 ден

РЕД ОНЕ ШАМПОН ЗА КОСА 4000МЛ

Опис

Темелно ја чисти косата давајќи и поздрав изглед. Благодарение на специјалната формула која ја содржи му помага на скалпот да дише и и дава свеж мирис на вашата коса. Погоден за сите типови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ШАМПОН ЗА КОСА”